METAŞ

Metin AKTAŞ tarafından, 2005 yılında, alanında uzman kadro ile kurulan Metaş İç ve Dış Ticaret, başta devlet kurumları, Türk Silahlı Kuvvetleri, Emniyet mensupları ve sivil vatandaşlarımız olmak üzere; askeriye, taktikal ürün ve outdoor ilgililerine ürünler temin etmektedir. Askeri malzemeler konusundaki bilgisini Metaş müşterilerine sunan şirket kurucusu Metin AKTAŞ, Türk silahlı kuvvetlerinden emekli olduktan sonra ticaret hayatına atılmış ve Türk silahlı kuvvetlerinde edindiği bilgi ve deneyimi, ticaret hayatına da yansıtmayı başararak, kurumlar ve müşteriler tarafından sevilen ve tercih edilen bir şirket haline gelmiştir.

Geniş ürün yelpazesi ile, ihtiyaç duyulan her türlü ürünlerin model, renk ve beden çeşitleri bulunmasının yanı sıra, istenilen malzeme yapısı ve modelde ürün üretimleri de profesyonel Metaş ekibi tarafından yaptırılmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini ön planda tutan şirketimiz, askeri malzeme ve savunma sanayi alanında, sağlam ve hızlı adımlarla ilerlemekte, teknolojik değişim ve gelişimleri güncel hayata yansıtarak her geçen gün ürün yelpazesine yenilerini eklemektedir.

Metaş İç ve Dış Ticaret Şirketi, Ankara’da faaliyet göstermesine rağmen, Türkiye’nin 81 ilinden talep edilen muhtelif çeşitteki ürünleri temin ve teslim etmektedir.

Yerli üretimi cazip hale getirmeyi ilke edinen şirketimiz, ürünlerini, MT-TACT ve ALPHAWOLF markasıyla üretmektedir.

Ürünlerde kullanılan tüm bileşenlerde fark yaratmak asıl amacımızdır. Bu farkın, ürünlerin ipliğinden başlayıp, kumaşında kullanılan boya grubuna, tasarımından dikimine, her aşamasında kaliteli, üst seviye ham maddeler, günün teknolojik yenilikleri, ARGE çalışmaları, tasarım çalışmaları ile ürünün son haline gelmesi ile nihai üründe vücut bulur.

TEMEL HEDEFİMİZ MÜŞTERİLERİMİZE YÜKSEK KALİTEDE ÜRÜN VE YURTİÇİNDE VE YURT DIŞINDA KABUL GÖREN FİYATLARLA HIZLI SERVİS VERMEKTİR.

Ana ilkemiz en zorlu görevler için amaca yönelik donanım.

Metaş Kendi pazarında sürekliliği ve güvenilirliği sağlamak için planlamalar ve uygulamalar yapmaktadır.

Şirketin satış faaliyetleri; sıcak satış, mağaza satışı ve internet satışı olmak üzere üç kanaldan yürütülmekte ve hızlı teslimat güvencesi vermektedir. Tedarikçi çeşitliliği sayesinde, ürünler kaliteli ve uygun fiyatlar ile son tüketiciye zamanında ulaştırılmaktadır.

 

Saygılarımızla...

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR